פעילויות לעובדים בריאים

01.

"אנשים ישכחו מה אמרת, אנשים ישכחו מה עשית, אבל אנשים לעולם לא ישכחו כיצד גרמת להם להרגיש"

אנחנו מציעים לכם יום גיבוש אקסקלוסיבי שהעובדים שלכם לא ישכחו.

אנו מאמינים כי אורח חיים בריא מתקיים בכל יום ובכל מקום וכי אפשר לשלב גם כיף גם גיבוש וגם חווית בריאות יחד. פעילויות לעובדים בריאים יבטחו לכם עובדים שמחים, פרודקטיבים ויעילים יותר. מחקרים רבים מצאו קשר בין פעילות גופנית לאושר ופרודקטיביות. 

02.

"עובד טוב הוא עובד שטוב לו! ומתי טוב לו? כשהוא בריא!"

יום הבריאות הוא יום כיף חווייתי בו אנו מעניקים למשתתפים כלים פרקטיים לאורח חיים בריא ופעיל בצורה חווייתית. נלמד כיצד לקדם את בריאותנו בתחומים של תזונה בריאה, פעילות גופנית ושלוות הנפש שלנו. מטרתנו היא לקדם את בריאות העובדים כך שגם ירגישו טוב יותר גם יהיו בריאים יותר וגם יגיעו לעבודה מסופקים ובעלי מוטיבציה גבוהה. ימי הבריאות מותאמים לצרכי הארגון ולמאפייני העובדים והצוות.

03.

החוגים שלנו מותאמים הן לעובדים שעובדים ממשרדי הארגון והן לעובדים שעובדים מהבית

מחקרים רבים מצאו קשר ישיר בין השילוב של פעילות גופנית באופן יומיומי לבין פרודוקטיביות בעבודה. האימון הגופני מאפשר לאדם הפוגה בכדי "לנקות" את הראש ולהתמלא ברעיונות חדשים ובאנרגיה חיובית, המאפשרת לו להתמודד עם האתגרים העומדים בפניו במקום העבודה.

04.

מה נקבל בסדנה?
את החיים שלנו במתנה!

הקורסים שלנו מתמקדים בשלושה תחומים עיקריים: פעילות גופנית, שלווה ותזונה. הקורסים בנויים במיוחד לשיפור במדדי עובדי הארגון כגון מצב רוח, מדדי כושר, ועוד, תוך שיפור ביצועי העובד ותפוקתו.

05.

הגיע הזמן להוציא את העובדים משגרת היום יום וליצור חוויה שלא ישכחו! חופשה היא חוויה מרעננת אשר מאפשרת לנו לגבש את הקבוצה, ליצור גאווה בקרב העובדים, למלא מצברים ולחזור עם כוחות מחודשים.

06.

התקופה האחרונה אתגרה והגבילה את כולנו, אך לשמחתכם אינכם צריכים לבטל את התוכניות שלכם לכנסים וימי עיון, אלא רק להתאים אותם למציאות המתחדשת, הקמת אירוע דיגיטלי.
'חיים בריא' הקימה אירועים דיגיטליים רבים והינה מומחית בהפקת כנסים וימי עיון באונליין.

גלילה למעלה דילוג לתוכן