חוגים בארגון

מחקרים רבים מצאו קשר ישיר בין השילוב של פעילות גופנית באופן יומיומי לבין פרודוקטיביות בעבודה. האימון הגופני מאפשר לאדם הפוגה בכדי "לנקות" את הראש ולהתמלא ברעיונות חדשים ובאנרגיה חיובית, המאפשרת לו להתמודד עם האתגרים העומדים בפניו במקום העבודה.

 

זומבה

זומבה היא שיטת אימון המשלבת צעדי ריקוד של מוזיקה לטינית עם פעילות גופנית על מנת ליצור אימון דינאמי וכייפי! בשיעור נשלב קומבינציות בעלות קצב משתנה המבוססות על צעדי ריקוד בסגנונות שונים. נלמד סגנונות של ריקודים בשילוב עם שירים מיוחדים ונשפר את הכושר והגמישות.

הגנה עצמית

חשוב שנדע כיצד להגן על עצמנו ולצאת מכל מיני מצבים. המטרה היא מינימום הגנה נגד מקסימום התקפה. באימונים נתבסס על התגובות הטבעיות של הגוף שלנו על מנת ללמוד ולזכור את התנועות, נחזק את השרירים, נשפר את הקוארדינציה , נלמד את נקודות התורפה של הגוף וכיצד להגן עליהם. נשפר את הכושר הגופני והגמישות תוך שילוב של כיף והנאה.

קיק בוקס

שיעורי קיקובקס מתבססים על שיטת לחימה בה משתמשים בבעיטות ואגרופים, שהפכה לענף ספורט פופולרי גם בתור אימון גופני. שיטה זו היא מעולה לשריפת שומנים ולחיטוב.

יוגה ומתיחות

המשתתפים כיצד להירגע ולהרגיע את גופם בשילוב מתיחות ונשימות נכונות.

HIT

אימון אינטרוולים בעצימות גבוהה – שלאחריו הגוף ממשיך לשרוף שומנים עד 48 שעות.

Crossfit

סדרת תרגילי כח אינטנסיביים היוצרים גוף בריא ומפוסל

הקמת רשת חוגים במקום העבודה!

כבר לא צריך לצאת מהעבודה בשביל להיכנס לכושר

פילאטיס ועיצוב הגוף

פילאטיס הינה שיטה לאימון גופני שנועדה לשפר את היציבה ואת התפקוד היומיומי של הגוף. במציאות היומיומית העמוסה שלנו, רבים מאתנו סובלים מעייפות, כאבי גב וחולשה כללית של גופנו. בחוג נחזק ונעצב את השרירים, נשפר את התנועה, נלמד לעבוד עם הגוף טוב יותר, ונוביל את עצמינו להרגשה כללית מצוינת. החוג חוויתי ומשלב שיטת אימון חדשנית תוך כייף והנאה. בשיעור אחד אפשר להרוויח גם כושר גם בריאות וגם גוף מעוצב ויפה!

פילאטיסבול

סדנת פילאטיס  חווייתית עם כדורי פיטבול גדולים.

ריצה בקבוצות

לשפר את קצב לב ריאה בצורה תומכת ומחייבת. ריצה בקבוצה נותן לנו תחושה של מסגרת, מגביר תחרותיות ואת הצורך לדרבן את עצמך, כניסה למעגל חברתי חדש, יצירת מטרות משותפות, עמידה ביעדים ותחושת מחויבות.

אימון פונקציונלי

אימון פונקציונלי מאופיין במינימום מכשור ובזמן ביצוע קצר. מטרתו לדמות ולשפר את הפעילויות, שאנו עסוקים בהן ביומיום כדוגמת הליכה, כפיפה, ודחיפה.

פלדנקרייז

שיטת טיפול דרך תנועה, שנועדה לחנך מחדש את מערכת העצבים והשרירים ובתוך כך לשפר את התפקוד היומיומי.

גלילה למעלה דילוג לתוכן