אודות

הרעיון שמאחורי חיים בריא

חברת ׳חיים בריא׳ הוקמה לפני יותר מ- 10 שנים על-ידי מורן סטרולוביץ. מורן היא אלופת ישראל לשעבר באקרובטיקה, וכן בעלת תואר שני בפיזיולוגיה של המאמץ (מכון וינגייט).

חיים בריא עוזרת לעובדים לחיות אורח חיים בריא ומאושר יותר, וכך להשיג את מטרותיהם ואת איכות החיים שתמיד רצו. בעזרתנו, ארגונים מקבלים עובדים בריאים יותר וחולים פחות, עובדים חדים, יעילים ונאמנים יותר. בנוסף, פעילויות כמו ימי גיבוש, ימים בריאות, הרצאות וסדנאות מחזקות את גיבוש העובדים, גאוות יחידה ואת התקשורת הארגונית.

השיטה הייחודית של חיים בריא משלבת בין עולם הבריאות לפעילויות כיפיות, ואינטראקטיביות. בזכות זאת עובדים יוכלו להרגיש מאושרים, אנרגטיים ופרודוקטיביים יותר.

הפעילויות שלנו כוללת סדנאות, פעילויות כושר, תזונה, הרצאות, ושירותים נוספים. אנו משלבים בין פעילות אונליין, לפעילות פיזית בארגון וגם מחוצה לו. אנו מספקים שירותי אונליין עוד הרבה לפני עידן הקורונה, באמצעות סדנאות, הרצאות ואפליקציית המובייל שמלווה את העובדים מהבית. 

הפעילויות הייחודית של חיים בריא מיועדות לעובדים ולארגונים בכל הגדלים ובכל התחומים, היא שמה דגש על השגת יעדים ובמהירות.

הפעילות של חיים בריא מנוהלת וניתנת רובה על-ידי נשים. 

רובנו ככולנו מתנדבות בקהילה ומקדמות את אורח חיים בריא באופן התנדבותי.
אנו ׳בחיים בריא׳ שואפות למצוינות, ורוצות להביא את המצוינות הזאת לארגונך ולעובדיו.

Lifestyle Fruits.SS331413455 scaled 1

הצוות המנהל

מורן סטרולוביץ

מייסדת ומנכ"לית

מורן סטרולוביץ

מורן סטרולוביץ׳ היא המייסדת והמנכ״לית של חברת ׳חיים בריא׳. מורן היא אישה מלאת מוטיבציה, יזמית ויצירתית, מזה שנים מורן מפגינה ידע רב וחדשנות בתחומה ולכן נחשבת למובילה בתחומה.
האני מאמין של מורן הוא כי ביכולתה ליצור שינוי מקיף והוליסטי בחברות וארגונים, לעורר מוטיבציה בקרב ההנהלה והעובדים לחיות אורח חיים בריא יותר.

מורן בעברה אלופת ישראל באקרובטיקה בדרגה בינלאומית. בעלת תואר שני M.P.E בפיזיולוגיה של המאמץ (וינגייט). מורן הינה מומחית בשיקום חולי לב וסכרת בפעילות גופנית ומרצה בתחום קידום בריאות ואורח חיים בריא ופעיל.

נועה צ'יפרוט

מנהלת פעילות עסקית

נועה צ'יפרוט היא מנהלת השיווק של חברת ׳חיים בריא׳. נועה הינה בעלת ניסיון רב בחשיבה אסטרטגית, קריאייטיב, חווית משתמש ותוכן דיגיטלי.

לאחר שעבדה במקומות שונים בעולם עם אנשים ממגוון תרבויות, הבינה נועה כי חשוב לה להצליח להכיר את הצד השני, הצד של הלקוח.
עניין זה הוביל אותה ללמוד שני תארים BA, הן בפסיכולוגיה והן בשיווק עסקי.
וכן תואר שני MA באינטראקציית אדם מחשב HCI.

עדן חממה

מנהלת תפעול

עדן חממה היא המנהלת התפעולית של חברת 'חיים בריא'.
במהלך השנים עדן צברה ניסיון רב בניהול והנעת עובדים.
יש לה יכולת להניע את העובדים תחתיה ולכן כחלק מהאחריות שלה בחברה היא מפקחת על כלל עובדי המשרד, מנהלה, ותפקודיים שוטפים של העסק כמו עבודה עם ספקים.
עדן היא בעלת תואר ראשון BA בעסקים ותקשורת.

הלקוחות שלנו

לחיים בריא לקוחות משלל תחומים וגוונים, לרבות: חברות רב-לאומיות Fortune-500, חברות מובילות שוק, ארגונים מקומיים כגון עיירות, בתי ספר, אוניברסיטאות, ארגונים ביטחוניים, ועוד.

Intel
Dell 2
Thomson Square
Mobileye logo
משטרה 2
הרצליה
IAI1
TAU 2
1 1
3 e1616702727299
5
6
גלילה למעלה דילוג לתוכן